Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

НАШОМУ ЗАКЛАДУ 30 РОКІВ

Date: 11 травня 2020 о 16:46, Refreshed 12 травня 2020 о 08:38

Моя шкільна домівка , з ювілеєм!
Життя кожної людини складається із буднів та свят. На таких принципах формується життя колективу, і навіть життя цілого приміщення, яке оживає від людських голосів , дитячого щебету , благородних цілей, задля досягнення яких у людини виростають крила.
Якщо зірки запалюються , значить , це необхідно, щоб кожен день над селом запалювалася хоча б одна зірка. Якщо будуються школи, значить, це кому-небудь потрібно, значить, це необхідно…
Зимовий день 25 грудня став хвилюючою подією для села Сторожів.
Свій 30-річний ювілей гучно відзначив Сторожівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» (фото)
Святкування ювілею відбулося в приміщенні школи, дякуючи вчителям , технічному персоналу , учням та їх батькам створено стенд «Випускники школи» та фотозона для створення оригінальних світлин. Школа була святково вбрана для свята прикрасами , створеними власними руками учнів та вчителів.
На початку урочистої частини ведучі щиро привітали присутніх зі святом. А їх було чимало: це і випускники, учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і спонсори школи.
Перший директор Бондарчук А.В згадав історію становлення школи та багато світлих і теплих моментів життя Сторожівської школи. Багато гарних привітань та найкращих побажань пролунало з уст Бусленко Г.П (директора школи 1998-2000 рр) .
Зі словами подяки та привітаннями звернулася нинішня директорка НВК Пашковська Т.А., висловивши велику вдячність за нелегку працю : вчителям і підготовку до свята . За багаторічну історію існування школи ( а це – 30 років ) змінилося покоління учителів. Були висловлені слова подяки найстаршим , найдосвідченішим педагогам , які створили і передали кращі освітянські традиції колективу. Хвилиною пам'яті вшанували педагогів , які вже пішли з життя ( Остапчук А.М., Новак Н.М, Бусленко Т.І, Тишкевич Ф.А., Слюсарчук О.У., Щуцька М.П.).
Щирі вітання , побажання , концертні номери , сценки , нікого не залишили байдужими , торкнулися кожного серця , дарували хороший настрій , викликаючи як у глядачів , так і у самих учасників , то сміх , то сльози радості , а то світлий сум… І кожен відчував себе так , ніби повернувся до рідного дому. Кількагодинне концертне дійство завершилося колядкою , а продовжилося неформальним спілкуванням , низкою спогадів під час зустрічі старих друзів .
Це було свято зустрічей , свято спогадів . Адже кожен згадував своє життя , дитинство , молодість , яке розпочалося саме тут , на Сторожівській землі , починалося від батьківського порогу і стежини до школи .
Ніби з подивом , але й водночас з сумом було відзначено , що певний рубіж пройдено.
Шкільні стіни невпинно будують відбивати час : 30, 50, 100 років , а школа всеодно буде лишатися молодою , тому що ці стіни будуть наповнюватися новими дзвінками голосами. Шкільний дух не старіє , йому завжди десять-одинадцять років – якраз стільки , стільки від першого до останнього шкільного дзвоника проходять свій шлях учнів .
Школа вдячна всім, хто прийшов на свято! Вдячна за підтримку , за щиру вдачу , щиру любов!
Повертайтесь до рідної школи ,
Повертайтесь у будь-який час .
Вона вас незабуде ніколи .
Двері завжди відкриті для вас .
Повертайтесь до рідної школи ,
Щоб в дитинство своє зазирнуть ,
Щоб хоч в пам'яті роки минулі .
На хвилинку назад , повернуть .
До нових зустрічей !

Comments:
Only authorized users can leave comments.