Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 68 чоловік

Новини

Це неофіційне свято придумав в 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій в США формі - 3/14 - співпадає з першими трьома цифрами числа "Пі
Відзначають не тільки День числа "Пі", але і Хвилину - в 1.59 після полудня, коли дата і час утворюють перші шість знаків числа, або навіть секунду - 1.59 і 26 секунд, що дає вже сім знаків після коми - 3,1415926.

15 березня о 12:43 | Глюза І. М. | немає коментарів

24 лютого 2024 року- друга річниця війни в Україні. 2 роки незламності. 24 місяці мужності. 102 тижні стійкості. 730 днів волелюбства.
ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!!!
Бо ми - мужні!
Відважні!
Сміливі!
Незламні!
Непереможні!
Непокірні!
Незалежні!
Єдині!

У 1 класі відбувся виховний захід "Наша мова калинова" та проведено конкурс на кращого читця віршів про мову.
Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, —
То України мова барвінкова, —
Така багата й вічно молода.
Вона, як ніжна пісня колискова,
Заходить в серце й душу з ранніх літ,
Ця мова, наче пташка світанкова,
Що гордо лине в свій стрімкий політ.

Мова – це найцінніше з надбань народу, духовний скарб нації. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації і робить їх єдиним цілим.
21 лютого 2024року Україна і світ відзначають День рідної мови.Міжнародний день рідної мови був встановлений з метою вшанування пам'яті загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року з нечуваною жорстокістю розстріляли студентів-демонстрантів.
Генеральна конференція ЮНЕСКО проголосила, що щорічно, починаючи з лютого 2000 року, відзначатиметься Міжнародний день рідної мови.
У  цей день в ЗЗСО»Сторожівська гімназія» пройшли тематичні заходи.З метою виховання в учнів поваги до українських символів була оголошена акція «Вдягни український бренд – вишиванку». Учні відзначили Міжнародний День рідної мови в українських вишитих сорочках.
З нагоди свята цікаво і змістовно була проведена вікторина “Знавці української мови” для учнів 7 класу під керівництвом вчительки української мови Майшак Оксани Михайлівни.Юні мовознавці перевіряли та удосконалювали свої знання з української мови, вивчали історію виникнення свята, ознайомилися з правилами мовного етикету, читали вислови відомих людей про мову, також розбирали значення прислів’їв про мову, грали в мовні ігри,за допомогою жестів та міміки намагались показати фразеологізми.
Під час свята у виконанні семикласників зворушливо звучали вірші про наш найбільший духовний скарб – мову.
Доля народу нерозривно зв’язана з долею мови. Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ.Мова — це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Не буде мови — не буде нас як народу!  Мова – це не просто слова, звуки, це – голос народу. Наш народ протягом багатьох віків творив мову, боровся за її збереження. Рідна мова – це не тільки засіб спілкування, це ж наша історія, наше минуле і майбутнє.
      Українська мова в нашій державі стане престижною, лише тоді, коли ми не будемо її соромитися, коли врешті навчимося говорити правильно і красиво, бо грамотно володіти державною мовою – обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу.
Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!
І сьогодні на полі бою з російською навалою гинуть кращі з кращих синів і дочок України, відстоюючи державні цінності. Останні події стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства.
Сьогодні говорити українською мовою-це бути бійцем за націю,за Україну.Мова-це зброя!!!Говори українською,будь бійцем!!!

20 лютого в Україні є символічно важливою датою, оскільки вона пов"язана з подіями під час Революції гідності 2014.В 5 класі відбулась година спілкування "Стоїть Майдан братів-плече в плече". Згадали наших героїв, які загинули за нашу свобод. Але герої не вмирають !Вони завше будуть у наших серцях.

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні. Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.

Небесна сотня – це Господні діти
Послало небо в допомогу нам.
Це дуже важко – ніде правду діти
Протистояти нашим ворогам.
І хоч ця битва ще триває
У цей скрутний для України час,
Одна надія серце зігріває –
Небесна Сотня молиться за нас.

19 лютого – День Державного Герба України. Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. І сьогодні він на наших знаменах і зброї – як символ незламності і звитяжної боротьби проти окупанта! Класні керівники нашого навчального закладу провели до Дня Державного Герба України ряд виховних заходів: бесіди, класні години, конкурс малюнків. Знайомлячись з державними символами і атрибутами, діти вчаться  любити свою країну, бережуть і примножують  славні традиції України.
Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!

Наш Герб-тризуб — це символ України
І незалежності впродовж віків!
Це символ волі, вільної людини
І передався він нам від дідів
І прадідів, що волю боронили
Й сміливо за свободу йшли у бій.
Вони Вітчизну, як і ми, любили
І мали в цьому світі голос свій.

Виховна година " В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай"

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. З Днем єднання! Пам’ятаймо, що ми - сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом! Перемоги нам, миру та добробуту!

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Сторожівські школярі за два тижні виготовили понад 200 окопних свічок на підтримку ЗСУ.Зараз вже почалась холодна пора року,отож саме окопні свічки потрібні для того,аби обігріти особовий склад,який продовжує обороняти Україну від окупантів.
Дякуємо і отцю Роману,настоятелю Сторожівської церкви за допомогу у придбанні воску.
Такі заходи підсилюють патріотичні почуття дітей до рідної країни

16 лютого в нашій школі святкували День Єднання, який показав згуртованість учнів навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.
Учні нашої гімназії прийняли активну участь у відзначенні Дня єднання.
Було проведено флешмоб у підтримку єдності - оформили плакат на якому було зазначено, що ми сильні тільки разом! Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та Незалежність. Ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше демократичне і вільне майбутнє!

У 2024 році українці святкують його лише втретє. Тому в цього свята немає багаторічних традицій. 16 лютого в українських містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. В цей день ми також одягнули вишиванки та додали жовто-блакитних елементів в свій одяг.

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна.
Геройство. Біль. Дочасна сивина.
Прокляття чаша випита до дна.
Жорстока тиша. Вибухоподібна.
Війна! Війна! Війна!
Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран в борні жорстокій
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…
15 лютого 2024 року в ЗЗСО“Сторожівська гімназія “ пройшли заходи, присвячені 35-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Класними керівниками проведені години спілкування на тему: «Крізь пекло афганської війни», «То вічний біль, Афганістан», «Неоголошена війна», «Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути нам».
Діти з цікавістю прослухали про історичні події афганської війни. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів .
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, що загинули в Афганістані.
Учні школи поклали квіти до стели ветерана афганської війни Миколайчука Миколи Володимировича , який вважається зниклим безвісти.
Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв. Пам’ятайте ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках...

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
В ЗЗСО “Сторожівська гімназія”також проводились заходи, присвячені Дню святого Валентина.
В гімназії працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а наші амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.

Першачки з радістю виготовляли і обмінювались "валентинками". Та найкращі сердечка - для наших захисників.